Dieta online

Oszczędność pieniędzy
Jadłospis staram się układać w taki sposób, który pozwala nie marnować żywności. Dzięki temu jesz zdrowo, smacznie, a do tego oszczędzasz i uczysz się planować zakupy spożywcze!
Motywacja
Dzięki niej nie tylko pracujesz nad poprawą wyglądu ciała, ale również nad zmianą sposobu myślenia, oddzyskania kontroli nad procesem jedzenia oraz wypracowania własnych nawyków żywieniowych na całe życie!
Indywidualne podejście
Przeprowadzę z Tobą dokładny wywiad żywieniowo-medyczny, analizując przy tym Twoje dotychczasowe żywienie, jednostki chorobowe, preferencje kulinarne oraz smakowe, tryb życia.
Wygoda
Siedzisz wygodnie w domowym zaciszu przed monitorem swojego komputera, masz czas, nie czekasz w kolejce i nie stoisz w korkach. Jesteś w swoim domu, w czasie który tak naprawdę Tobie najbardziej odpowiada, ubrany w wygodny strój. Wygodniej się już nie da!
Oszczędność czasu
Codziennie masz dużo obowiązków, jesteś zapracowany i przemęczony, a może nie masz z kim zostawić dziecka? Rozpoczęcie współpracy żywieniowej online będzie dla Ciebie wygodnym i idealnym rozwiązaniem.
Potrawy, które lubisz najbardziej
Otrzymasz propozycję zdrowych, dopasowanych do Ciebie i Twoich preferencji przepisy. Jadłospisy będą ułożone w taki sposób, aby uzyskać Twój zamierzony cel. Układając jadłospis, wezmę pod uwagę przede wszystkim to co lubisz jeść.
Jednorazowa konsultacja online + indywidualny poradnik Jednorazowy jadłospis 14 dni Dieta 7 dni - kompleksowa opieka miesięczna Dieta 14 dni - kompleksowa opieka miesięczna Dieta 14 dni - kompleksowa opieka 3-miesięczna
Cena 179 zł 279 zł 349 zł 449 zł 999 zł
Podstawowe
Szczegółowy wywiad zdrowotny i żywieniowy, analiza sposobu odżywiania i wyników badań laboratoryjnych lub skierowanie na dalszą diagnostykę
Konsultacje/analiza postępów poprzez komunikację mailową lub 60 minutową rozmowę telefoniczną
Spersonalizowane, obszerne zalecenia dietetyczne, strategie działania, cenne porady odnośnie stylu życia oraz suplementacja i/lub probiotykoterapia dopasowana do danego problemu w formie pdf'a do wydruku
Indywidualny jadłospis (każdy posiłek inny) dopasowany do Twoich potrzeb i preferencji, dopasowany do danego problemu - (do stosowania na 1-1,5 miesiąca)
Raporty na temat samopoczucia, objawów, wprowadzonych zaleceń
Nielimitowane konsultacje mailowe oraz kontakt z pacjentem przez cały okres trwania współpracy
Zaawansowane
Modyfikacja jadłospisu w trakcie trwania współpracy biorąc pod uwagę postępy i Twoje uwagi
Lista zakupów, przewodnik po jadłospisie oraz tabela wymienników produktów
Możliwość drobnych modyfikacji w zaleceniach
Zamów Zamów Zamów Zamów Zamów