Dieta online

Oszczędność pieniędzy
Jadłospis staram się układać w taki sposób, który pozwala nie marnować żywności. Dzięki temu jesz zdrowo, smacznie, a do tego oszczędzasz i uczysz się planować zakupy spożywcze!
Motywacja
Dzięki niej nie tylko pracujesz nad poprawą wyglądu ciała, ale również nad zmianą sposobu myślenia, oddzyskania kontroli nad procesem jedzenia oraz wypracowania własnych nawyków żywieniowych na całe życie!
Indywidualne podejście
Przeprowadzę z Tobą dokładny wywiad żywieniowo-medyczny, analizując przy tym Twoje dotychczasowe żywienie, jednostki chorobowe, preferencje kulinarne oraz smakowe, tryb życia.
Wygoda
Siedzisz wygodnie w domowym zaciszu przed monitorem swojego komputera, masz czas, nie czekasz w kolejce i nie stoisz w korkach. Jesteś w swoim domu, w czasie który tak naprawdę Tobie najbardziej odpowiada, ubrany w wygodny strój. Wygodniej się już nie da!
Oszczędność czasu
Codziennie masz dużo obowiązków, jesteś zapracowany i przemęczony, a może nie masz z kim zostawić dziecka? Rozpoczęcie współpracy żywieniowej online będzie dla Ciebie wygodnym i idealnym rozwiązaniem.
Potrawy, które lubisz najbardziej
Otrzymasz propozycję zdrowych, dopasowanych do Ciebie i Twoich preferencji przepisy. Jadłospisy będą ułożone w taki sposób, aby uzyskać Twój zamierzony cel. Układając jadłospis, wezmę pod uwagę przede wszystkim to co lubisz jeść.
Jednorazowa konsultacja online Pakiet PREMIUM - Kompleksowa opieka miesięczna Pakiet PREMIUM - każdy kolejny miesiąc opieki Pakiet PREMIUM- kompleksowa opieka 3-miesięczna
Cena 199 zł 399 zł 299 zł 849 zł
Podstawowe
60 minut konsultacja telefoniczna lub wideorozmowa
Analiza wywiadu medyczno-żywieniowego, historii zdrowia, analiza wyników badań lub skierowanie na dalszą diagnostykę
Spersonalizowane, obszerne zalecenia dietetyczne, strategie działania, cenne porady odnośnie stylu życia oraz suplementacja i/lub probiotykoterapia dopasowana do danego problemu w formie pdf'a do wydruku
Przykładowy 5-dniowy jadłospis (nie indywidualny) do danego zaburzenia czy jednostki chorobowej
Indywidualny 7-dniowy jadłospis (każdy posiłek inny) dopasowany do Twoich potrzeb i preferencji oraz do danego problemu - (do stosowania na 1-1,5 miesiąca)
Raporty na temat samopoczucia, objawów, wprowadzonych zaleceń
Zaawansowane
Nielimitowane konsultacje mailowe oraz stały kontakt przez cały okres trwania współpracy
Modyfikacja jadłospisu w trakcie trwania współpracy biorąc pod uwagę postępy i Twoje uwagi
Lista zakupów, przewodnik po jadłospisie oraz tabela wymienników produktów
Zamów Zamów Zamów Zamów