Dieta online

Oszczędność pieniędzy
Jadłospis staram się układać w taki sposób, który pozwala nie marnować żywności. Dzięki temu jesz zdrowo, smacznie, a do tego oszczędzasz i uczysz się planować zakupy spożywcze!
Motywacja
Dzięki niej nie tylko pracujesz nad poprawą wyglądu ciała, ale również nad zmianą sposobu myślenia, oddzyskania kontroli nad procesem jedzenia oraz wypracowania własnych nawyków żywieniowych na całe życie!
Indywidualne podejście
Przeprowadzę z Tobą dokładny wywiad żywieniowo-medyczny, analizując przy tym Twoje dotychczasowe żywienie, jednostki chorobowe, preferencje kulinarne oraz smakowe, tryb życia.
Wygoda
Siedzisz wygodnie w domowym zaciszu przed monitorem swojego komputera, masz czas, nie czekasz w kolejce i nie stoisz w korkach. Jesteś w swoim domu, w czasie który tak naprawdę Tobie najbardziej odpowiada, ubrany w wygodny strój. Wygodniej się już nie da!
Oszczędność czasu
Codziennie masz dużo obowiązków, jesteś zapracowany i przemęczony, a może nie masz z kim zostawić dziecka? Rozpoczęcie współpracy żywieniowej online będzie dla Ciebie wygodnym i idealnym rozwiązaniem.
Potrawy, które lubisz najbardziej
Otrzymasz propozycję zdrowych, dopasowanych do Ciebie i Twoich preferencji przepisy. Jadłospisy będą ułożone w taki sposób, aby uzyskać Twój zamierzony cel. Układając jadłospis, wezmę pod uwagę przede wszystkim to co lubisz jeść.
Analiza zapotrzebowania Dieta 7 dni - współpraca miesięczna Dieta 14 dni - współpraca miesięczna Dieta 14 dni - współpraca 3 msc
Cena 100 zł 160 zł 250 zł 500 zł
Podstawowe
Formularz do wypełnienia na podstawie, którego przygotuję dla Ciebie jadłospis
Jadłospis dopasowany indywidualnie pod względem kaloryczności i sezonowości produktów, a także Twoich preferencji kulinarnych i trybu życia
Konsultacje/analiza postępów poprzez rozmowy głosowe przez messengera
Dzienniczek żywieniowy do wydrukowania oraz tabelę pomiarów do monitorowania postępów
Spersonalizowane zalecenia dietetyczne, cenne porady oraz ewentualna suplementacja
Stały kontakt telefoniczny, mailowy – jestem dostępna dla Ciebie zawsze, gdy tego potrzebujesz
Zaawansowane
Modyfikacja jadłospisu w trakcie trwania współpracy biorąc pod uwagę postępy i Twoje uwagi.
Nowy jadłospis 14-dniowy w każdym miesiącu.
Zamów Zamów Zamów Zamów