Dieta online

Oszczędność pieniędzy
Jadłospis staram się układać w taki sposób, który pozwala nie marnować żywności. Dzięki temu jesz zdrowo, smacznie, a do tego uczysz się jak planować zakupy spożywcze!
Motywacja
Dzięki niej nie tylko pracujesz nad poprawą wyglądu ciała, ale również nad zmianą sposobu myślenia, odzyskania kontroli nad procesem jedzenia oraz wypracowania własnych nawyków żywieniowych na całe życie!
Indywidualne podejście
Przeprowadzę z Tobą dokładny wywiad żywieniowo-medyczny, analizując przy tym Twoje dotychczasowe żywienie, jednostki chorobowe, preferencje kulinarne oraz smakowe, tryb życia.
Wygoda
Siedzisz wygodnie w domowym zaciszu przed monitorem swojego komputera, masz czas, nie czekasz w kolejce i nie stoisz w korkach. Jesteś w swoim domu, w czasie który tak naprawdę Tobie najbardziej odpowiada, ubrany w wygodny strój. Wygodniej się już nie da!
Oszczędność czasu
Codziennie masz dużo obowiązków, jesteś zapracowany i przemęczony, a może nie masz z kim zostawić dziecka? Rozpoczęcie współpracy żywieniowej online będzie dla Ciebie wygodnym i idealnym rozwiązaniem.
Potrawy, które lubisz najbardziej
Otrzymasz propozycję zdrowych, dopasowanych do Ciebie i Twoich preferencji przepisy. Jadłospisy będą ułożone w taki sposób, aby uzyskać Twój zamierzony cel. Układając jadłospis, wezmę pod uwagę przede wszystkim to co lubisz jeść.
Analiza zapotrzebowania Pakiet - 7 dni Pakiet - 14 dni Pakiet - 28 dni
Cena 80 zł 160 zł 210 zł 350 zł
Podstawowe
Indywidualnie przygotowany jadłospis uwzględniający odpowiednią kaloryczność i sezonowość produktów, a także Twoje preferencje kulinarne i tryb życia
Kontrola i analiza postępów poprzez formularz online
Kontakt telefoniczny, mailowy - jestem dostępna dla Ciebie 24/7
Modyfikacja planu żywieniowego
Spersonalizowany przewodnik
Dokładna analiza wyników badań
Zaawansowane
Możliwość dodania do diety ulubionych produktów/potraw
Indywidualnie dopasowana ewentualna suplementacja
Zamów Zamów Zamów Zamów