Dieta online

Oszczędność pieniędzy
Jadłospis staram się układać w taki sposób, który pozwala nie marnować żywności. Dzięki temu jesz zdrowo, smacznie, a do tego oszczędzasz i uczysz się planować zakupy spożywcze!
Motywacja
Dzięki niej nie tylko pracujesz nad poprawą wyglądu ciała, ale również nad zmianą sposobu myślenia, oddzyskania kontroli nad procesem jedzenia oraz wypracowania własnych nawyków żywieniowych na całe życie!
Indywidualne podejście
Przeprowadzę z Tobą dokładny wywiad żywieniowo-medyczny, analizując przy tym Twoje dotychczasowe żywienie, jednostki chorobowe, preferencje kulinarne oraz smakowe, tryb życia.
Wygoda
Siedzisz wygodnie w domowym zaciszu przed monitorem swojego komputera, masz czas, nie czekasz w kolejce i nie stoisz w korkach. Jesteś w swoim domu, w czasie który tak naprawdę Tobie najbardziej odpowiada, ubrany w wygodny strój. Wygodniej się już nie da!
Oszczędność czasu
Codziennie masz dużo obowiązków, jesteś zapracowany i przemęczony, a może nie masz z kim zostawić dziecka? Rozpoczęcie współpracy żywieniowej online będzie dla Ciebie wygodnym i idealnym rozwiązaniem.
Potrawy, które lubisz najbardziej
Otrzymasz propozycję zdrowych, dopasowanych do Ciebie i Twoich preferencji przepisy. Jadłospisy będą ułożone w taki sposób, aby uzyskać Twój zamierzony cel. Układając jadłospis, wezmę pod uwagę przede wszystkim to co lubisz jeść.
Analiza diety Dieta - 7 dni Dieta - 14 dni Dieta - 28 dni
Cena 80 zł 140 zł 200 zł 350 zł
Podstawowe
Idealna dieta to taka, którą jesteśmy w stanie wprowadzić na stałe, dlatego dostosowuję ją do Twoim upodobań kulinarnych oraz trybu dnia
Analiza aktualnego sposobu żywienia na podstawie formularza oraz stanu zdrowia organizmu.
Stałe wsparcie dietetyczne i cotygodniowe monitorowanie postępów
Dzienniczek żywieniowy do wydrukowania oraz tabelę pomiarów do monitorowania postępów
Zalecenia żywieniowe
Szczegółowa lista zakupów oraz skrócony plan posiłków do powieszenia na lodówce
Zaawansowane
Możliwość wprowadzenia sugerowanych przez Ciebie potraw / produktów do diety
Modyfikacja jadłospisu w trakcie trwania współpracy biorąc pod uwagę postępy i Twoje uwagi.
Zamów Zamów Zamów Zamów