Dietetyk mgr Iwona Barzyk

Krótko o mnie

Magister dietetyki na Uniwerystecie
Rzeszowskim, wydział Medyczny.

Studia ukończyłam na Uniwersytecie Rzeszowskim, Wydziale Medycznym. Dietetyką pasjonuję się od wielu lat i z czasem stała się moim sposobem na życie. Posiadam wiedzę i umiejętności w zakresie żywienia człowieka zdrowego i chorego, a także chorób żywieniowo-zależnych oraz profilaktyki w innych schorzeniach. Pracuję stacjonarnie w Tarnowie oraz zdalnie cała Polska.

 

Dietetyk Iwona Barzyk zdjęcie

Cześć ! Na imię mam Iwona i jestem dyplomowanym dietetykiem oraz właścicielką Poradni Dietetycznej – Dietetyk w Mieście. 

Ukończone studia magisterskie na Uniwersytecie Rzeszowskim pozwoliły mi poznać dietetykę od klinicznej strony. Dzięki zdobytej wiedzy, wiem że indywidualnie dopasowany jadłospis może zdziałać cuda zarówno u osoby zdrowej  jak i dotkniętej chorobami dietozależnymi. Liczne praktyki oraz obecna praca w szpitalach pozwoliła mi się w tym utwierdzić.

Dziedzina dietetyki cały czas się rozwija i aby być na bieżąco uczestniczę w licznych  szkoleniach oraz konferencjach naukowych,  organizowanych przez najważniejsze instytucje w Polsce w zakresie medycyny, dietetyki oraz zdrowia. 

Obecnie pomagam zarówno kobietom jak i mężczyznom w zmianie i kształtowaniu nawyków żywieniowych, odzyskaniu radości z jedzenia co w efekcie pozwala im wypracować wymarzone i zdrowe ciało. Specjalizuję się przede wszystkim w dietoterapii zaburzeń żołądkowo-jelitowych (SIBO, IBS, WZJG, choroba Leśniowskiego-Crohna, refluks, dysbioza, dolegliwości trawienne), problemów skórnych (trądzik, AZP, egzema), zaburzeń glikemii (cukrzyca, insulinooporność), chorób autoimmunologicznych (Hashimoto, łuszczyca, RZS), niedoczynności tarczycy oraz zaburzeń hormonalnych. Pracując w poradni diabetologicznej przyszpitalnej oraz w szpitalu mam codziennie kontakt z pacjentami zmagającymi się z różnymi chorobami dietozależnymi.  W mojej pracy stawiam przede wszystkim na indywidualne podejście do każdego pacjenta biorąc pod uwagę zasady racjonalnego żywienia, preferencje smakowe, upodobania, styl życia oraz możliwości kulinarne i finansowe.

Zapraszam do rozpoczęcia współpracy pod moim okiem. Moją misją jest przekazanie Ci konkretnej wiedzy popartej badaniami naukowymi, dzięki której znajdziesz odpowiedzi i rozwiązania na wszystkie problemy związane z żywieniem.

Masz wątpliwości lub pytania?

Zadzwoń do poradni: 724 085 565
lub napisz do mnie wiadomość: dietetykwmiescie@gmail.com